Vaistinių žolynų arbatos degustacija

,,Net savo nuostabiausiomis svajomis žmogus negali sukurti ko nors puikesnio už gamtą”
Ž. B. Lamarkas

Sausio 6-ąją dieną katalikiškas pasaulis pažymi Kristaus apsireiškimo ir Kristaus krikšto dieną. Gimusį kūdikėlį Jėzų su dovanomis aplanko trys išminčiai. Šią dieną Trys Karaliai Semeliškių gimnazijos mokytojams taip pat atnešė dovanų- gražų, šiltą pabuvimą kartu. Susitikimo dalyvius pasveikino ir gerų, kūrybingų, prasmingų Naujųjų metų linkėjo gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė, gimnazijos tarybos pirmininkė M.Rašimienė.
   Po sveikinimo mokytoja Janė Rusakovienė papasakojo apie mūsų aplinkoje augančius vaistinius augalus, jų naudą sveikatai, pakvietė ragauti įvairių skonių arbatų, skleidžiančių malonų aromatą. Pasklido raudonėlių, šalavijų, čiobrelių, mėtų ir kitų vaistinių žolynų kvapai. Mokytoja jau daugiau kaip dešimtmetį domisi vaistiniais augalais, juos renka, džiovina ir dalijasi savo patirtimi, vesdama edukacijas. Šis susitikimas – puikus įrodymas, kad kiekvienas mokytojas turi savo pomėgius, mėgstamas veiklas, apie kurias kartais net nežinome. Visi dalyviai mėgavosi arbatų skoniu ir džiaugėsi įdomiu, turiningu susitikimu ir dovanomis - kvepiančiais žolynų lauknešėliais.

Meilutė Rašimienė