MOKYKLA

Šitie medžiai ir paukščiai,
Ši Žemė tokia įvairi,
Šis dangus besikeičiantis.
Jis kažko iš manęs reikalauja,
Jis prašo kažko...

Semeliškių gimnazijoje vyko akcija "Žiedas Žemei". Akciją, skirtą Pasaulinei Žemės dienai, organizavo gamtos mokslų mokytojos: fizikos mokytoja S. Klimovičienė, chemijos mokytoja M. Rašimienė, biologijos mokytoja A. Dzikevičienė.
   Lietingą balandžio 12 d. popietę gimnazijos bendruomenė rinkosi į aktų salę. Kiekvienas mokinys atsinešė gėlės žiedą Žemei, kurį pasigamino kartu su technologijų mokytojomis S. Klimovičiene, E. Matoniene, M. Rašimiene ir pradinių klasių mokytojomis J. Rusakoviene, I. Rulevičiene, V. Vitkauskaite, D. Šareikiene.
   Jungtinis 4, 8, 12 klasių mokinių choras, vadovaujamas mokytojos D. Šareikienės, atliko dainą "Mano kraštas" (žodžiai E. Drugytės, muzika G. Paškevičiaus). Renginio vedėjai- 9 klasės mokiniai M. Šareika, A. Nevedomskas, S. Kazakevičiūtė, K. Kirčiūtė. Jie ragino mylėti, saugoti mūsų planetą, susimąstyti apie ateinančių kartų ateitį; Visus sužavėjo filmukas apie Žemę. Ji tokia maža visatos platybėse, bet tokia graži.
    Renginio pabaigoje pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė visiems dalyviams įteikė padėkas ir pakvietė į gimnazijos kiemelį. Kiemelis pražydo pačiais gražiausiais, mokinių rankomis sukurtais žiedais, skirtais mūsų Žemei.
    Nors popietė buvo vėsi ir lietinga, visi akcijos dalyviai smagiai praleido laiką.
   ŽEMĖ- mūsų namai, mūsų planeta! Tad saugokim, branginkim ją!

Parengė Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė.