MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Pasaulinė Žemės diena

Šiemet Semeliškių gimnazija Žemės dieną minėjo netradiciškai. Nepaisant pliaupiančio lietaus, kovo 20 d. rytą buvo iškelta Žemės vėliava. Vėliau vyko "Draugiškiausios gamtai" klasės rinkimai. Savo draugystę gamtai mokiniai išreiškė išradingai: penktokai ryšėjo žalias skareles, pirmokai su trečiokais pasipuošė žaliomis apyrankėmis, antrokai ir ketvirtokai dėvėjo žalias kepures, aštuntokai segėjo žalias širdeles. Kitų klasių mokiniai naudojo žalios spalvos aprangos kodą. Gamtos mokslų mokytojos A. Dzikevičienė, M. Rašimienė ir S. Klimovičienė- Pasaulinės Žemės dienos minėjimo iniciatorės ir organizatorės. Gamtos mokytojų vertinimo komisija išrinko tris draugiškiausias, išradingiausias klases. ,,Draugiškiausiomis gamtai“ klasėmis tapo ketvirtokai, devintokai ir vienuoliktokai. Visos klasės apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis.
   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė kovo 25 d. kvietė gimnazijos bendruomenę dalyvauti Pasaulinėje ,,Žemės valandos“ iniciatyvoje ir valandai savo namuose išjungti šviesą, leisti Žemei pailsėti. Šiemet ,,Žemės valanda“ pasaulyje buvo vykdoma dešimtą kartą ir joje dalyvavo apie septynis tūkstančius planetos miestų.
   Žemė- mūsų namai, tad saugokime savo planetą ne tik Žemės dieną, bet visus metus!

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė