RUDENS VORATINKLIS

Museles visokias gaudė,
Kai visai atšalo oras
Suvyniojo tinklą voras.

Ruduo - nuostabus metų laikas, kai gamta atskleidžia spalvų grožį, o vėjyje besidraikantys voratinkliai žadina kūrybiškumą. Ruduo - metas, kai pasitelkus fantaziją, iš rudens gėrybių galima sukurti žaismingas kompozicijas.
   „Derliaus kraitės“ paroda- kasmetinė Semeliškių gimnazijos tradicija, kurią organizuoja gimnazijos direktorė, biologijos mokytoja A. Dzikevičienė. Į kūrybos procesą įsitraukia visa bendruomenė. Šį rudenį mokiniai, kartu su klasių vadovais, tėveliais iš rudens gėrybių, įvairiaspalvių gėlių, kūrė „Rudens voratinklius“. Ruduo turi daug spalvų ir atspalvių, o margaspalviai voratinkliai ir juose tūnantys vorai atskleidė visą rudens paletę. Vidiniame gimnazijos kieme ,,numegzti‘ vorų tinklai praskaidrino nuotaiką, patraukė praeivių dėmesį.
   Dėkoju visiems dalyviams už išradingus, su meile kurtus rudens voratinklius.

Asta Dzikevičienė Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos direktorė