MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

"3:0 VOKIEČIŲ KALBOS NAUDAI"

Semeliškių gimnazijos mokiniai jau antrus metus dalyvavo Goethe‘s instituto organizuojamame integruotame futbolo ir vokiečių kalbos konkurse ,,3:0 vokiečių kalbos naudai“. Jį inicijavo vokiečių kalbos mokytojas P. Liperskis. Šiemet dalyvavo 2 gimnazijos komandos: 5-os klasės komanda (kl. vadovas P.Liperskis) ir 6-os klasės komanda ,,Samiliai“ (kl. vadovė N.Ustilienė). Klasių vadovams talkino kūno kultūros mokytojai N.Kučinskaitė ir J. Gudeliūnas, Mokiniai ne tik žaidė futbolą, bet ir mokėsi vokiečių kalbos, kūrė savo komandų pristatymus: piešė piešinius, filmavo, fotografavo, kūrė koliažą. Ir nors komandos nepateko į šalies finalą, startavusį balandžio 20-ąją dieną Kaune, tačiau visus lydėjo sportinė aistra, nauji vokiečių kalbos įgūdžiai ir gera nuotaika. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti Goethe‘s instituto asmeninėmis padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Parengė Nijolė Ustilienė