Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada ir konkursas 2023

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada ir konkursas vyko Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje 2023-04-27-28 d. Joje dalyvavo 72 mokiniai iš įvairių Lietuvos regionų. Mums, Semeliškių gimnaziją lankantiems mokinėms, buvo puiki proga išbandyti jėgas vokiečių kalbos srityje, pakeisti aplinką bei susirasti naujų draugų. Tačiau tai pareikalavo daug pastangų ir kėlė nerimą. Pirmąją olimpiados dieną rašėmė rašinį apie grafiti ir ryto rutiną bei ruošėme projektus tolerancijos ir arbatpinigių temomis, o sekančią dieną atlikome kalbėjimo užduotis. Po užduočių buvome palepinti ekskursijomis po Kauno senamiestį, nakvyne viešbutyje „Viktorija“ Laisvės alėjoje, skaniu maistu ir kultūrine programa VDU.
   Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados ir konkurso uždarymo ceremonijoje šauniausieji buvo apdovanoti padėkų raštais ir atminimo dovanėlėmis, o tarp jų ir mes. Dėkojame Neformaliojo švietimo centro darbuotojams už nuostabią galimybę parodyti savo gebėjimus, už naują patirtį.
  • Agata Pašiūnaitė, 8 klasė
  • Viltė Bielskytė, III G klasė