„VELYKŲ MEDIS MARGUČIŲ PIEVOJE“

Artėjant pačiai gražiausiai prisikėlimo, bundančios gamtos ir gyvybės šventei Šv. Velykoms gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė ir gimnazijos tarybos pirmininkė M. Rašimienė bendruomenę pakvietė susiburti akcijoms „Margučių pieva“ ir „Velykų medis“. 1-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniai, priešmokyklinės grupės vaikai, pradinių klasių mokytojos: D. Rakauskienė, V. Vitkauskaitė, D. Šareikienė, J. Rusakovienė, dailės mokytoja E. Matonienė, technologijų mokytojas R. Pabijanskas, PUG mokytojos G. Kasparavičienė, J. Makauskienė, ūkio dalies vedėjas A. Buividavičius kartu su J. Taraškevičiumi ir A. Apanavičiumi noriai atsiliepė į kvietimą. Neformaliojo švietimo veiklų metu mokiniai vadovaujami mokytojų pagamino margučius, išmargino juos pavasariniais raštais, susmaigstė į žemę, pakabino ant medžio. Margučių pievoje ir ant Velykų medžio nėra nė vieno vienodo margučio. Kiekvienas kažkuo išskirtinis, savitas, originalus. Šiais metais „Velykų medis“ pasipuošė 528 –iais margučiais. „Margučių pieva“ ir „Velykų medis“ papuošė ne tik gimnazijos teritoriją bet ir sukūrė velykinę nuotaiką ir suteikė gyvybės Semeliškių miesteliui.
   Sveikiname visus Šv. Velykų proga!

Parengė gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė