Vėlinių akcijos

Artėjančių Vėlinių rimtis ir susikaupimas priminė apie išėjusiuosius. Mokykla šiemet švenčia 90-ies metų sukaktį. Per šį laikotarpį amžinybės taku išėjo daug bendruomenės narių. Mokyklos gyvavimo istorijoje persipynė daugelio žmonių gyvenimai, likimai. Liko šviesūs ir brangūs prisiminimai...
   Jaunojo muziejininko būrelio vadovei, nuolatinei akcijų iniciatorei Meilutei Rašimienei liga šiemet sutrukdė įgyvendinti kapų tvarkymo akcijas. Tad spalio 28 d. istorijos mokytojos Onos Kozėllienės iniciatyva buvo sutvarkyta keletas užmirštų kapų, uždegtos žvakutės ant jų. Jaunieji muziejininkai prisijungė prie šios iniciatyvos.
   Lapkričio 2 d. tikybos mokytoja Nijolė Ustilienė su gimnazijos tarybos nariais uždegė žvakutes ant išėjusių mokytojų kapų. Vėjyje plevenančios žvakelių liepsnos-pagarba ir padėka išėjusiems mokytojams. Jų žodžiai, mintys ir darbai išliko mokinių širdyse. Tegul ilsisi ramybėje mirusiųjų sielos.

Nijolė Ustilienė