Lietuvos valstybės atkūrimo diena

"Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų,
kaip savo rūpestį didžiausią,
kuriuo lyg vieškeliu einu."
   Šie žodžiai mums primena, kaip svarbu mylėti Tėvynę, būti patriotu ir dirbti Lietuvos labui. Vasario 11 d. Semeliškių gimnazijoje buvo paminėta Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, 104-asis mūsų Tėvynės gimtadienis. 7 kl. mokiniai, vadovaujami klasės vadovės O. Ročienės, organizavo šventinį renginį. Pirmosios pamokos metu skambėjo Lietuvos valstybės himnas, poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraščiai bei mokinių ir mokytojų mintys. Šventės išvakarėse septintokai kalbino bendruomenės narius ir klausė "Ką jiems reiškia Lietuvos valstybė?". Atsakymus pateikė minėjimo metu. Pirmosios pamokos metu visų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje "Vasario 16-osios istorija", pagilino Lietuvos istorijos žinias.

Emilija Vaičkutė, 7 kl.