Valentino diena

Vasario 10 - ąją, penktadienį, Semeliškių gimnazijos II G klasės mokiniai paruošė pasirodymą skirtą Šv. Valentino dienai. Visai mokyklos bendruomenei įnešė daug meilės ir įrodė, jog meilė niekada nesibaigia... Nuo slaptųjų įsimylėjėlių vestuvių, kurias įprasmino Šv. Valentinas, iki nelauktos Velnio nuotakos, bei pačio velnio, mažųjų angeliukų ir meilės himno žodžių. Renginį dešimtokai užbaigė linksmai su daina - ,,Meilės lietus“.
Taip pat buvo apdovanoti ir mūsų mokyklos mylimiausi. Buvo apklausti visi mokyklos mokytojai ir mokiniai, kurie išrinko mylimiausią mokytoją, mokinę ir mokinį. Metų mylimiausiu mokiniu, tapo IV G klasės mokinys - Pijus Makarevičius, mylimiausia mokine, tapo II G klasės mokinė - Livija Klimovičiūtė, bei mylimiausia mokytoja tapo lietuvių kalbos mokytoja - Jolita Lėlienė. Šiltus sveikinimus gavo ir mokyklos poros. Dešimtokai išrinko savo mylimiausias mokytojas - mokyklos direktorę Astą Dzikevičienę bei pavaduotoją Nijolę Ustilienę.
MEILĖ NIEKADA NESIBAIGIA...

Miglė Ašmenaitė