VALENTINO DIENA KITAIP

Valentino diena... Sakoma, kad meilei nereikia ypatingos dienos, kad mylėti reikia kasdien, tačiau šv. Valentino diena visada suteikia žaismingumo, paslaptingumo, spalvų. Vasario 14-ąją gimnazijos erdvės pasipuošdavo širdelių jūra, fotosesijos nuotraukomis, skambėdavo muzika, netildavo šurmulys.
   Šiemet, vasario 12 d., Valentino diena buvo paminėta kiek kitaip nei įprastai. Visi, spinduliuojantys gyvenimo džiaugsmą ir meilę, negalėjo vieni kitiems padovanoti raudonų širdelių, negalėjo pasveikinti gimnazijos porelių, išrinkti mylimiausio mokytojo ar mokinio... II g klasės mokiniai, į pagalbą pasitelkę išmaniąsias technologijas, šią spalvingą, nuotaikingą šventę nuspalvino šviesesnėmis nei karantinas spalvomis. Microsoft Teams platformoje buvo pristatyta skaidrių pateiktis „Ar būsi mano Valentinas?..“ 5-12 kl. mokiniai susipažino su Valentino dienos atsiradimo istorija, pasaulio šalių šventimo ypatumais, įdomia Valentino dienos statistika. Mokiniai turėjo išvardinti kuo daugiau kino filmų ar serialų pavadinimų, kuriuose būtų žodis ,,meilė“, papasakoti pačias romantiškiausias meilės istorijas, pasakyti knygų apie meilę pavadinimus.
   Nuotoliniu būdu įvykęs ,,Kūrybiškiausios Valentino dienos nuotraukos“ konkursas 1-12 kl. mokinius kvietė ieškoti naujų Valentino dienos simbolių, įdomių idėjų, gražių vaizdų. Konkursą organizavo Mokinių taryba ir mokytoja N. Ustilienė bei II g kl. mokiniai ir vadovas P. Liperskis. Aktyviausieji buvo pirmokai ir jų mokytoja D. Šareikienė. Jie siuntė nuotraukas, vieningai balsavo už savo klasės draugus. Daugiausia bendruomenės narių simpatijų ir patiktukų sulaukė J. Klerauskaitės (1kl.), K. Nenorto (1 kl.), A. Dičės (1 kl.), M. Lukšio (5 kl.), A. Apulskytės (1 kl.), R. Urbanovič (1 kl.), E. Venskutonytės (1 kl.) nuotraukos. Nemažai dėmesio sulaukė A. Markevičiaus (5 kl.), G. Narkevičiūtės (7 kl.), N. Kodzinsko (1 kl.), K.Dzikevičiaus (5 kl.), E. Vaičkutės (6 kl.), A.Četyrkovskytės (6 kl.), G. Kasparavičiaus (4 kl.), D. Aleškevičiaus (7 kl.), L.Makūnaitės (1 kl.), S. Jusevičiūtės (4 kl.), L. Klimovičiūtės (8kl.), V.Kozėllaitės (10 kl.), V. Bielskytės ir R.Lėliūtės (9 kl.), R. Raulušonio (7kl.) darbai. Konkursui kūrybinius darbus atsiuntė ir daug patiktukų sulaukė pavaduotojos ugdymui S. Klimovičienės bei mokytojos N. Ustilienės fotografijos. Aktyvus šio konkurso dalyvis M. Raulušonis (8 kl.) dovanojo šventinę nuotaiką, pristatydamas kitų sukurtus, jam patikusius darbus. Visi konkurso dalyviai apdovanoti saldžiomis dovanomis. Ačiū už kūrybiškumą, aktyvumą, sukurtą šventinę Valentino dienos nuotaiką.
   Mylėkime ir gerbkime vieni kitus, tada ir virusas bus nebaisus!

10 kl. mokinė Viktorija Kozėllaitė