MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Kalėdinė popietė Trakų miškų urėdijoje

2016 m. gruodžio 7 dieną Trakų miškų urėdija sukvietė jaunuosius miško bičiulius ir miškininkus į tradicinę Kalėdinę popietę. Visus susirinkusius linksmino Lentvario lopšelio-darželio „Šilas" jaunieji miško tuntukai „Šilinukai". Koncertinę programą pratęsė klounas Misteris Arkadas, kuris linksmino visus savo triukais, bet ir sekė H.K. Andersono pasaką „Mergaitė su degtukais".
   Kasmetinė Kalėdinė popietė urėdijoje jauniesiems miško bičiuliams- tai metas atskleisti savo meninius ir kūrybinius sugebėjimus, sužadinti švenčių laukimą. Mokiniai gamino kompozicijas, kurios dalyvavo atrankoje į respublikinę Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos organizuotą respublikinę parodą - konkursą „Žiemos puokštė". Konkurso tema „Kalėdinė kojinė". Trakų urėdijos atrankoje nugalėjo ir iškovojo galimybę dalyvauti respublikiniame konkurse Semeliškių gimnazijos IVg klasės mokinė Beatričė Ustilaitė su kompozicija “Miško kojinė”. Taip pat į respublikinį konkursą pateko 6 klasės mokinių Geistautės Gudeliūnaitės ir Viktorijos Kozellaitės darbas “Raštuotoji kojinė”, 7 klasės mokinio Roko Nastulevičiaus “Originalioji kojinė” ir 8 klasės mokinio Luko Ustilos “Kalėdų zuikio kojinė”. Semeliškių gimnazijos mokinių darbai džiugino ne tik Trakų urėdijoje susirinkusius bičiulius ir miškininkus , bet ir respublikinio renginio “Žiemos puokštė” komisiją ir dalyvius. Beatričės Ustilaitės kompozicija “Miško kojinė” laimėjo I- vietą 9-12 klasių grupėje. O Luko Ustilos “Kalėdų zuikio kojinė” apdovanota “už originalius kompozicinius sprendimus” 5-8 klasių grupėje.
   Džiaugiamės Semeliškių gimnazijos mokinių laimėjimais ir su pakilia nuotaika laukiame artėjančių šv. Kalėdų.

Parengė mokytoja Snieguolė Klimovičienė