MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Ugniagesio profesija

Rugsėjo 29 dieną 10 klasės mokiniai ir technologijų mokytojos Snieguolė Klimovičienė ir Meilutė Rašimienė, vykdydami technologijų integruoto kurso programą, lankėsi Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Trakų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mus pasitiko buvęs Semeliškių vidurinės mokyklos mokinys, dabar Trakų priešgaisrinės tarnybos ugniagesys-gelbėtojas, vidaus tarnybos puskarininkis Leonidas Nenartavičius.
   Pirmiausia aplankėme muziejų. Apžiūrėjome eksponatus, nuotraukas, rašytinę medžiagą, kurią sukaupė ugniagesys Leonidas.
    Vėliau nusileidome į garažą. Čia mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesių technika, pasimatuoti ugniagesio kostiumą. Nenartavičius papasakojo apie ugniagesio darbo specifiką, budėjimo grafikus, atsakomybę, fizinį pasiruošimą, ugniagesio profesijos karjeros galimybes ir profesines perspektyvas, mokymo įstaigas ir studijų trukmę.

Parengė mokytoja Meilutė Rašimienė