Aš ir Tu, daug mes galime kartu

2021-09-23 dieną Semeliškių gimnazijos aktų salėje vyko Kultūros paso organizatoriaus Kauno Kazio Binkio teatro tarpdisciplininio meno renginys 9-12 klasių mokiniams „Aš ir Tu, daug mes galime kartu“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su vaidybos ir improvizacijos pagrindais, spontaniškumo, scenos judesio principais, lavino gebėjimus, kurie padeda atsikratyti baimės klysti, drąsiai išreikšti save, pasitikėti savimi, aktyviai klausytis, matyti, būti atviram, reikšti emocijas. Mokiniai ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją, kuri prisideda prie saugesnės mokymo(si) aplinkos kūrimo, santykių tarp mokyklos bendruomenės narių gerinimo. Mokiniams renginys patiko, paliko įspūdį, padėjo atsipalaiduoti.

Vokiečių kalbos mokytojas metodininkas Povilas Liperskis