Barbaros Pisarskos Trust fondas Semeliškių gimnazijoje

Gegužės 20 dieną į gimnazijos aktų salę linksmi skubėjo priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokiniai ir jų mokytojos Daiva Šareikienė, Vaita Vitkauskaitė, Gerda Kasparavičienė bei Semeliškių gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė ir pavaduotoja Nijolė Ustilienė. Ant scenos visų laukė daugybė meškiukų . Jau antrą kartą Semeliškių gimnazijos mokiniams dovanas siunčia Beata Pisarska Piesse iš Londono, Jungtynės Karalystės. Barbaros Pisarskos Trust fondo savanorės Božena Pol ir Alicja Turowska meškiukus ir kitus žaisliukus nuoširdžiai įteikė mūsų gimnazijos mokiniams. Salę užpildė vaikų juokas, švelnumas, gerumas. Priešmokyklinukai ir pradinukai džiaugėsi savo ir draugų žaisliukais. Vaikai rinko jiems vardus, laikė apkabinę glėbyje. Dėkojame Barbaros Pisarskos Trust fondo valdytojai Beatai Pisarskai Piesse, Boženai Pol ir Alicijai Turowskai už džiugią akciją ,,Vaiko draugas’’.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė