Pastrėvio ugdytinių Tolerancijos namas

Minėdami Tolerancijos dieną, Pastrėvio ikimokyklinio ugdymo grupės mažieji kūrėjai sukūrė namą, kuriame gyvena skirtingi žmonės. Jie jauni, seni, linksmi, liūdni, šviesios odos spalvos ir tamsesnės. Namo spalvos - mėlyna ir geltona pasirinktos neatsitiktinai. Grupę lanko du vaikai iš Ukrainos, jaučiantys gimtųjų namų ilgesį. Jie pasakojo apie savo namus, juose gyvenusius žmones.
   Ugdytiniai kalbėjo apie tai, kodėl kiekvienam pavyko nupiešti skirtingus veidelius, kodėl visi yra skirtingi. Daugiausia vaikai diskutavo apie draugystę ir bendravimą. Nors visi vaikai skirtingi, bet jie moka kartu žaisti. Jie aptarė, kodėl nereikia pykti, jei ne visada grupėje ar namuose visi sutinka su jų nuomone ar norais. Žiūrėjo filmuką apie katiną Leopoldą ir išmoko labai gražią frazę "Gyvenkime draugiškai", kurią pasižadėjo prisiminti bendraudami.
   Tegul saugiame Tolerancijos name vaikai visada atranda bendravimo džiaugsmą.

Viktorija Juknevičienė