MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Tinklinio varžybos Semeliškių gimnazijoje

Tinklinis yra viena sėkmingiausių, populiariausių rungtyniavimo ir poilsio sporto šakų pasaulyje. Tinklinis yra greitas, įdomus žaidimas, o vykstantis veiksmas staigus ir uždegantis. Šiuolaikinis žaidimas gimė JAV, jo sukūrėjas -Viljamas Morganas, pirmąsias taisykles sukūręs dar 1895 m. Nuo sukūrimo pradžios žaidimas labai nepasikeitė, išliko esminiai elementai ir savitumas.
   Populiarindami šią sporto šaką, jau ketvirtus metus Semeliškių gimnazijos kūno kultūros mokytojai Juozas Gudeliūnas ir Neringa Kučinskaitė organizuoja tinklinio varžybas.
   Lapkričio 17 d. vyko merginų tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo 7 kl. ir 1 - 4 G klasių merginos bei rinktinė mokytojų komanda. Varžybų dalyvius pasveikino ir gero žaidimo palinkėjo metodininkas Erikas Cchovrebovas, Semeliškių seniūnijos seniūnė Loreta Karalevičienė, Semeliškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė.
   Varžybose netrūko gerų emocijų, kovingumo, sportinio azarto bei noro nugalėti. Po įdomių ir įtemptų varžybų setų, pergale džiaugėsi Semeliškių gimnazijos mokytojai, garbingą II - ąją vietą iškovojo 4 G klasės merginos, III - ios vietos nugalėtojomis tapo 1 G klasės merginos, IV – ąją vietą laimėjo 2 G klasės tinklininkės, V-ąją vietą – kovingumo nestokojančios 3 G klasės merginos. VI-oje vietoje liko jauniausios, tačiau azartiškos ir siekiančios savo tikslo varžybų dalyvės - 7 klasės mokinės.
   Visos varžybų komandos bei geriausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis, kurias įsteigė Semeliškių seniūnijos seniūnė Loreta Karalevičienė, Semeliškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė, verslininkas Valdas Dzikevičius, varžybų iniciatoriai Juozas Gudeliūnas, Neringa Kučinskaitė.
   Pasak svečio, metodininko Eriko Cchovrebovo, nugalėjo draugystė ir buvo pasiektas pats svarbiausias tikslas – kuo daugiau judėti, sportuoti, užsiimti aktyvia veikla, populiarinti įdomią sporto šaką - tinklinį.

Parengė Nijolė Ustilienė