Tarpžinybinis tarptautinis susitikimas

Rugsėjo 8 dieną Semeliškių gimnazijos 9 – 12 klasių mokiniai turėjo puikią galimybę pabendrauti angliškai. Tarptautiniam, pažintiniam vizitui atvykę jaunimo darbuotojai bei savanoriai iš Sakartvelo, Rumunijos, Moldovos, Ukrainos ir Latvijos, domėjosi darbu su jaunuoliais Semeliškių seniūnijoje. Susitikimo metu anglų kalbos mokytoja Asta Arbačiauskaitė – Dijokienė papasakojo, kas yra Mobilus darbas su jaunimu ir kad pagrindinis jo tikslas - atliepti jaunuolių poreikius. Gimnazistai pasidalino savo nuomone apie Elektrėnų Jaunimo Centro teikiamas galimybes išvykti į įvairiausius mainus, dalyvauti stovyklose, turėti palaikymą sunkiais jų gyvenimo etapais ieškant savęs. Užsieniečiai negailėjo gerų žodžių Semeliškių mokiniams; jie sakė kad šioje bendruomenėje netrūksta draugiškumo, pakilios nuotaikos ir vienybės jausmo. Be abejonės, mokiniai buvo pagirti ir dėl gerų anglų kalbos mokėjimo įgūdžių. Linkime visiems ir toliau drąsiai žengti į priekį su mūsų jaunąja karta.

Mokytoja Asta Arbačiauskaitė – Dijokienė