MOKINIŲ IR TĖVELIŲ DĖMESIUI!!!

Remiantis Elektrėnų savivaldybės administracijos 2020-08-31 d. raštu Nr.. 03.2-09-12-76 dėl COVID- 19 ligos (CORONAVIRUSO infekcijos valdymo priemonių mokyklose) bei Semeliškių gimnazijos direktoriaus rugpjūčio 31 d. Nr. V-191 įsakymu ATŠAUKIAMAS masinis renginys ,,MOKSLO IR ŽINIŲ DIENOS ŠVENTĖ“.
   Rugsėjo 1 d. 10.00 val. mokinių tėveliai renkasi gimnazijos aktų salėje. Gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė suteiks informaciją apie priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinas sąlygas.
Mokiniai su klasių vadovais renkasi kabinetuose:
   Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai su auklėtojomis Gerda Kasparavičiene ir Jane Makauskiene renkasi Priešmokyklinio ugdymo grupės patalpose.
   1 kl. mokiniai su klasės vadove Daiva Šareikiene renkasi pirmokų klasėje
   2 kl. mokiniai su klasės vadove Jane Rusakoviene renkasi antrokų klasėje
   3 kl. mokiniai su klasės vadove Irutė Rulevičienė renkasi trečiokų klasėje
   4 kl. mokiniai su klasės vadove Vaita Vitkauskaitė renkasi ketvirtokų klasėje
   5 kl. mokiniai su klasės vadove Jolita Lėliene renkasi lietuvių kalbos kabinete
   6 kl. mokiniai su klasės vadove Onute Ročiene renkasi geografijos kabinete
   7 kl. mokiniai su klasės vadove Teresa Seržantovič renkasi buvusiame Dienos centro kabinete
   8 kl. mokiniai su mokytoja Aušrele Kieliūte renkasi lietuvių kalbos kabinete
   9 kl. mokiniai su klasės vadove Egle Matoniene renkasi anglų kalbos kabinete
   10 kl. mokiniai su klasės vadovu Povilu Liperskiu renkasi matematikos kabinete
   11 kl. mokiniai su klasės vadove Nijole Ustiliene renkasi istorijos kabinete
   12 kl. mokiniai su klasės vadove Snieguole Klimovičiene renkasi fizikos kabinete.

Pagarbiai Semeliškių gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė