MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Sporto diena Semeliškių gimnazijoje

Spalio 15 d. Semeliškių gimnazijoje vyko krepšinio varžybos Semeliškių seniūnės L. Karalevičienės prizui laimėti. Šią šventę organizavo kūno kultūros mokytojas J.Gudeliūnas, jam talkino kūno kultūros mokytoja N. Kučinskaitė. Varžybų vyriausiasis teisėjas – J.Arlauskas, teisėjas – R. Nemeikštis. Rungėsi 2-3 G. klasių vaikinų komandos, kurias audringais aplodismentais palaikė klasių vadovai, mokiniai, mokytojai.
   Visus susirinkusius šventės dalyvius sveikino Semeliškių gimnazijos direktorė I. Adomėnienė. Ji palinkėjo sėkmės, ištvermės, įsimintinų ir draugiškų varžybų. Varžybų pradžioje šoko gimnazijos merginų šokių grupė, vadovaujama V. Mangirdienės. Šokėjos S. Kazakevičiūtė, A. Sindaravičiūtė, V. Jančiauskaitė, A. Stanulevičiūtė ir P. Salemonaitė.
   Tris kėlinius vyko atkakli kova, tačiau nugalėjo 2 G. klasės mokiniai, rezultatu 138-113. Daugelis jų lanko treniruotes Elektrėnų sav. krepšinio ,,Centauro“ komandoje. 3 G. klasės rezultatyviausias žaidėjas buvo T. Brazinskas, pelnęs 55 taškus, 2 G. klasės – A. Semenkovas, pelnęs 47 taškus.
   Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Semeliškių seniūnės L. Karalevičienės įsteigtais prizais.

Parengė Danielė Ustilaitė, 8 kl. mokinė