MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

SOLIDARUMO BĖGIMAS

Spalio 11 d. Semeliškių gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Solidarumo bėgime, kurį organizavo visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Bėgimą inicijavo kūno kultūros mokytojai N. Kučinskaitė, J. Gudeliūnas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė. Šiai iniciatyvai pritarė mokytojos I. Rulevičienė, J. Rusakovienė, N. Ustilienė, O. Bukinienė ir S. Klimovičienė. Jos ragino mokinius išbandyti savo jėgas Solidarumo bėgime.
   Dalyvaudami išskirtiniame renginyje, dalyviai parėmė patyčių prevencijos programą Lietuvoje „Būkime draugais!“ ir skurstančius Zambijos vaikus, išreiškė vienybę ir solidarumą, patiriantiems patyčias ir skurdą.
   Patyčios – didžiulė problema, lemianti vaikų sveikatos sutrikimus, turinti neigiamos įtakos jų mokymosi rezultatams. Būtent todėl nevyriausybinė organizacija „Gelbėkit vaikus“ rengia programą „Būkim draugais!“, siekia užbėgti įvykiams už akių Lietuvos mokyklose.
   Zambija – viena iš skurdžiausių pasaulio šalių. Apie 65 proc. čia gyvenančių vaikų skursta, patiria nuolatinį alkį ir maisto stygių. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ prisideda prie tarptautinės kompanijos „Every Last Child“ , skirtos teikti pagalbą didžiausią atskirtį patiriantiems Zambijos vaikams.
   Nors Semeliškių gimnazijos bendruomenė nėra didelė, tačiau įrodė, kad yra neabejinga kitų žmonių skurdui. Jeigu šis bendras indėlis padės išgelbėti nors keletą vaikų gyvybių, tikslas bus pasiektas. Gera prisidėti prie laimingesnės vaikystės ir šviesesnės ateities. Juk esame vienos planetos, vienos Žemės vaikai.
   Visi Solidarumo bėgimo dalyviai ir rėmėjai buvo apdovanoti padėkos raštais.
   Būkime aktyvūs ir vieningi, kad mūsų darbai taptų reikšmingi!

Semeliškių gimnazijos pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė