NAUJAS SODAS

Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programoje, kuriai įgyvendinti teikiama Europos sąjungos finansinė parama. Šią programą administruoja bei vykdo VšĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija. Šiais mokslo metais programoje dalyvaujančios mokyklos buvo pakviestos susikurti savo sodą.
   Nors turime tikrai didelę teritoriją, iki šiol čia augo tik viena sena obelis. Ūkio dalies vedėjas A. Buividavičius, biologijos mokytoja A. Dzikevičienė kartu su penktos klasės mokinių atstovais, padedami Babtų medelyno darbuotojų pasodino naują sodą – penkias žemaūgių obelų ir tris kriaušių sodinukus. Pamokų metu bei popamokinėje veikloje mokiniai teorines sodininkystės žinias taikys praktikoje- stebės kaip auga mūsų sodas, kaip keičiasi sodinukai. Tikimės, kad neužilgo galėsime skanauti sveikatai palankius, lietuviškus ir pačių užaugintus vaisius!

Asta Dzikevičienė Semeliškių gimnazijos direktorė