MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

"Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams"

Kovo 8 d. Semeliškių gimnazijos vokiečių kalbos mokytojas P. Liperskis ir biologijos mokytoja A. Dzikevičienė buvo pakviesti į Goethe's institutą Vilniuje, kuriame vyko respublikinio konkurso "Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams", finalas. Respublikos moksleiviai, pristatydami įvairių mokslo sričių tiriamuosius darbus, varžėsi dėl pagrindinio prizo: išvykos į Vokietiją ir 2 savaičių vokiečių kalbos kursų Druskininkuose.
    Mūsų gimnazijos mokiniai, lankantys integruotą chemijos-biologijos-vokiečių kalbos modulį ,,Aplinka, kurioje gyveni“, dalyvavo šio konkurso viktorinoje, o A. Ustilaitė - 12 klasės (IV G) mokinė ir B. Ustilaitė - 11 klasės (III G) pristatė savo tiriamąjį darbą ,,Strėvos upės ekosistemos įvairovė“.
    Pasidaliję gerąja patirtimi ir peržiūrėję finalinius mokinių darbus, Semeliškių gimnazijos mokiniai tęs tiriamąją veiklą ir kitais mokslo metais dalyvaus konkurse bei varžysis dėl pagrindinio prizo.

Parengė biologijos mokytoja metodininkė A. Dzikevičienė