Projektas „Širdelė Lietuvai“

Vasario mėnesį minimos dvi su meile susijusios šventės: Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo, meilės Lietuvai diena, vasario 14-oji- šv. Valentino, meilės artimam, mylimam žmogui diena.
   Semeliškių gimnazijos 5, 6, 7, 8 klasių mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos Meilutės Rašimienės, II-ąjį pusmetį vykdė projektą, sujungusį šias šventes. Vyko idėjų paieška, atranka, pristatymas. Suradę idėją, mokiniai visą mėnesį projektavo, modeliavo, kūrė širdeles. 5 klasės mokiniai, įtvirtino siuvimo pradmenis, kilpiniu dygsniu siuvo širdelių aplikacijas ir jas puošė. 6 kl. mokiniai simegrafijos technika ant popieriaus siuvinėjo širdeles. Septintokai pritaikė bumbulų gaminimo technologiją ir iš įvairiaspalvių siūlų gamino širdeles. 8 klasės mokiniai popierines širdeles dekoravo įvairiomis medžiagomis: siūlais, sagomis, kruopomis ir kt.
   Vasario 11 d. projektas „Širdelė Lietuvai“ buvo pristatytas gimnazijos bendruomenei. Lai meilė Tėvynei, artimiesiems, mylimiesiems dega mūsų širdyse, o kūrybiškumas padeda šią meilę išreikšti gražiais darbais!

Meilutė Rašimienė