Šimtadienis

Liko šimtas dienų tarp klasės draugų,
   Liko šimtas dienų! Ir liūdna, ir smagu!
   Liūdna, nes skirtingais keliais išeisime visi,
   Smagu, nes kviečia svajonės ir ateitis šviesi!

Šimtadienis – tai ypatinga šventė dvyliktokams. Nuo šios dienos abiturientams lieka tik šimtas dienų iki egzaminų, iki to tikslo, kurio siekė dvylika metų. Taigi, pagal Semeliškių gimnazijos tradiciją kiekvienais metais dvyliktokai turi surengti šventę, kad ji būtų ypatinga jiems patiems, mokytojams ir tėveliams. Šiemet šimtadienis buvo švenčiamas vasario 24 dieną. Šventės temai įkvėpimo organizatoriai sėmėsi iš bestselerių tapusios S. Meyer knygos „Vidurnakčio saulė“ – epinio romano apie neaprėpiamos nemirtingos meilės džiaugsmus ir skaudulius. Dvyliktokų sumanymas buvo perteikti asmenines ir klasės patirtis, nuotykius bei nuotaikas virsme nuo kųdikystės, vaikystės iki paauglystės. Šventės metu skambėję gimnazijos direktorės A. Dzikevičienės, pirmosios mokytojos J. Rusakovienės, dabartinio klasės vadovo P. Liperskio, mokytojų grupės sveikinimo žodžiai šventės akimirkomis dvyliktokų akyse spindėjo džiaugsmo ašaromis. Dvyliktokus šventiniam šokiui – valsui – ruošė G. Gumbis.
   Dvyliktokai, perskaitę testamentą ir įteikę vienuoliktokams Semeliškių gimnazijos raktą, užbaigė savo pasirodymą. Šimtadienio šventės estafetę tęsė tikri šios gimnazijos šeimininkai vienuoliktokai. Baigiantis šimtadienio šventei Semeliškių gimnazijos dir. pav. N. Ustilienė palinkėjo 12-tokams versti gyvenimo knygos puslapį po puslapio, kiekvieną dieną užpildyti svajonėmis, nuveiktais darbais. Tad sėkmės Jums linki tėveliai, mokytojai ir draugai.

Povilas Liperskis 12-tos klasės vadovas