Pažintinė ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą

Snieguotą gruodžio 7 d. rytą Semeliškių gimnazijos II-IV gimnazijos klasių mokiniai, lydimi direktorės A. Dzikevičienės ir mokytojų E. Matonienės bei O. Bukinienės išvyko į Lietuvos Respublikos Seimą.
   Mus pasitikusi darbuotoja Skirmantė pakvietė į ekskursiją, kurios metu aprodė Seimo rūmus, supažindino su jų istorija. Naujojoje posėdžių salėje turėjome galimybę stebėti Seimo posėdį. Aplankėme Algirdo Mykolo Brazausko, Konstitucijos, Kovo 11-osios Akto sales. Apžiūrėjome darbo vietas žiniasklaidos atstovams. Turėjome galimybę pabendrauti su Seimo nariu Kęstučiu Vilkausku bei jo patarėja Giedre Žuromskiene. Mokiniai galėjo užduoti klausimus Seimo nariui bei pamatyti jo darbo kabinetą. Grįžome su dovanomis, puikia nuotaika, patyrę naujų įspūdžių. Dėkojame Seimo nariui K. Vilkauskui už pakvietimą apsilankyti Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.

II gimnazijos klasės mokinė M. Ašmenaitė