Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 – tą Semeliškių gimnazijos aštuntokai neįprastai anksti skubėjo į mokyklą: pagal tradiciją jie buvo Laisvės gynėjų dienos minėjimo organizatoriai. Ruošėsi mokiniai šiai dienai nuo sausio pradžios: rašė minėjimo scenarijų, iškirpo visiems mokiniams ir mokytojams neužmirštuoles, parengė skaidres. Iškart po atostogų pradėjo repetuoti. Jiems padėjo muzikos mokytoja Gražina Barzdaitienė. Pavaduotoja Nijolė Ustilienė ir dailės mokytoja Eglė Matonienė parengė Sausio 13 įvykių nuotraukų ekspoziciją mokyklos koridoriuje. Mokinių veikla buvo nufilmuota. Jie dainavo, komentavo skaidres. O anksti Sausio 13 ryte vaikai uždegė ant palangių prisiminimo žvakes: vienybės su visa Lietuva ir atminimo simbolį. O po to po du jie ėjo į klases ir pristatė skaidres, kur buvo 1991 metų sausio 13 bei prevencinio projekto „Jauna, bet tvirta pamaina“ veiklų nuotraukos.