ŠAUNIAUSIŲJŲ APDOVANOJIMO ŠVENTĖ-2023

Baigiantis mokslo metams, artėjant atostogoms, gera padėkoti mokytojams ir mokiniams, garsinusiems gimnazijos vardą, šiais metais dalyvavusiems olimpiadose, įvairiuose konkursuose, akcijose.
   Birželio 6 d. Semeliškių gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi Šauniausiųjų pagerbimo ir apdovanojimo šventė. Šventės pradžioje skambėjo 7 kl. mokinės, akordeonistės A. Nastulevičiūtės atliekamas S. Bredis kūrinys ,,Tėčio automobilis“.
   Gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė pasveikino šventės dalyvius, už nuopelnus padėkojo mokiniams, garsinantiems gimnazijos vardą.
   Buvo įteiktos padėkos šauniesiems 1-11 klasių mokiniams, pelniusiems apdovanojimus lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbų, matematikos, gamtos, socialinių mokslų, menų, sporto srityse. Padėkota ir juos paruošusiems mokytojams.
   Šventės dalyviams šokį ,,Toca toca“ dovanojo Šokių neformaliojo švietimo būrelio šokėjos, kurias šokio paslapčių moko vadovė V. Mangirdienė, grojo jaunieji akordeonistai, 4 klasės mokiniai J. Taraškevičius, E. Makūnaitė, vadovaujami akordeono mokytojos R. Matuliūkštytės. Jie atliko kūrinius ,,Kareivėliai“, ,,Šokis“.
   Šventės pabaigoje ir vėl aktų salę sudrebino elektrinių gitarų garsai, mušamieji. Pernai debiutavusios gimnazijos mokinių muzikos grupės ,,Nihilith“ nariai L.Klimovičiūtė, J. Čižas, A. Belych atliko grupės ,,Metallica“ kūrinį ,,From whom the bell tolls“ ir ,,Nirvanos‘ kūrinį Smells like teen spirit“.
   Nuotaikingai ir linksmai renginį vedė Mokinių tarybos komandos narės V. Bielskytė, R. Lėliūtė, renginio akimirkas užfiksavo L. Klimovičiūtė.
   Vasaros karščiai kviečia poilsiui, pramogoms, atostogos jau alsuoja į nugarą. Dėliojami paskutinieji šių mokslo metų paveikslo štrichai. Renginio vedėjos siuntė tradicinius linkėjimus:
,,Ačiū, kad žiūrėjot mylimi žiūrovai,
Ačiū, kad buvote šauniausieji,
Skaitykite, spręskite, sportuokite, pieškite,
Kad daug padėkos žodžių jums ištartume!
Smagaus ir linksmo dienų lėkimo
Ir iki naujų susitikimų!“

Nijolė Ustilienė