SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ

Semeliškių gimnazija, kaip ir kasmet kovo mėnesį, paminėjo patyčių prevencijai skirtą akciją – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ. Mokiniai per įvairias veiklas mokėsi pozityvaus bendravimo, pagarbos bendraamžiams, ugdė empatijos ir aktyvaus klausymosi įgūdžius, lavino savo toleranciją kitokiam požiūriui.
   Klasių vadovai organizavo klasės valandėles šiomis temomis. Vyko filmukų apie patyčias peržiūros ir diskusijos grupėse. Gimnazijos psichologo asistentė pravedė grupinius užsiėmimus 9-11 klasių mokiniams „Skrydis oro balionu“, kurių metu mokiniai ieškodami bendro sprendimo lavino empatijos, klausymosi įgūdžius, mokėsi priimti skirtingas nuomones ir požiūrius bei sutarti grupėje. Siekiant užtikrinti saugią ir gerą aplinką gimnazijoje, kovo mėnesį atlikta 5-11 klasių mokinių apklausa apie patyčias. Apklausa suteiks vertingos informacijos apie mokinių gerovę ir saugumą mokykloje. Ji taip pat parodys kaip mokyklai sekasi kovoti su patyčiomis.

Psichologo asistentė A. Petrauskaitė