SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJA
Trakų g. 73, Semeliškės, Elektrėnų sav.; į.k. 190664977; semeliskes@gmail.com; tel (8 528) 32 537

PRADŽIA
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
KORUPSIJOS PREVENCIJA
VEIKLOS SRITYS
GALERIJA
Neįgaliems

„Ar tikrai žinai, ką ten rūkai?“

Išvyka į Molėtus
   Elektrėnų savivaldybės finansuojamas Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės projektas „Ar tikrai žinai, ką ten rūkai?“ startavo Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigose!
   Gegužės 2 dieną, Semeliškių gimnazijoje, įvyko pirmosios projekto paskaitos 14-16 m. amžiaus moksleiviams, kurių metu Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė Aurelija Kuzmičienė vedė viktoriną- paskaitą psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos tema. Projekto tikslas - užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms jaunimo (14-16 m.) tarpe Elektrėnų savivaldybės teritorijoje, atsirandančioms dėl elektroninių cigarečių skysčiuose esančių pridėtinių narkotinių medžiagų poveikio bei ugdyti moksleivių vertybines nuostatas psichoaktyvių medžiagų vartojimo atžvilgiu.
   Mokiniai ne tik išklausė paskaitą ir dalyvavo viktorinoje, bet ir turėjo progą sukti laimės ratą su klausimais, į kuriuos teisingai atsakiusieji laimėjo prizus.
   Projektu siekiama ilgalaikė nauda – formuoti teisingą Elektrėnų jaunimo požiūrį į elektronines cigaretes ir jų skysčiuose galimai slypinčius narkotikus. Tikimės, kad jaunimas išmoks priimti teisingus sprendimus ir atsakyti už savo pasirinkimą – atsispirs el. cigarečių vartojimui. Supažindinus jaunuolius su narkotinių medžiagų poveikiu ir žala organizmui, jiems bus paprasčiau priimti sprendimą neberūkyti el. cigarečių. Mokiniai įsisąmonins, kad priklausomybės veda prie didesnių nusikaltimų. Mokiniai sužinos, kokie pavojingi yra nelegaliuose el. cigarečių skysčiuose esantys narkotikai ir naujos psichoaktyvios medžiagos (NPS).


Aurelija Kuzmičienė