MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Gamtamokslis „Protų mūšis“ Semeliškių gimnazijoje

Gamtos mokslų dienos šventė tampa gražia tradicija Semeliškių gimnazijoje. Lapkričio 23 dieną fizikos mokytoja Snieguolė Klimovičienė, biologijos mokytoja Asta Dzikevičienė ir chemijos mokytoja Meilutė Rašimienė sukvietė I-IV G klasių mokinius į gamtamokslį “Protų mūšį“. Mokytojos pačios paruošė užduotis ir organizavo žaidimą. Kiekvieną komandą sudarė penki gimnazistai. Žaidimą vedė IV G klasės mokiniai- Rūta Žukauskaitė ir Rytis Klimovič. Vertino taip pat IV G klasės mokinės: Dovilė Slomskaitė ir Daina Paliokaitė. Tarp komandų vyko įtempta kova. Nugalėtojais tapo IV G klasės komanda „Vidmantas“. Ne daug nuo jų atsiliko ir tapo antros vietos laimėtojais I G klasės komanda „Fuksai“. Treti- II G klasės komanda „Aktualai“, o ketvirti – III G klasės komanda „Kirvukai“. Visi žaidimo dalyviai buvo apdovanoti prizais ir padėkomis. Tuo rūpinosi gamtos mokslų mokytojos.
   Toks renginys, kaip “Protų mūšis“ yra ne tik puiki laisvalaikio praleidimo forma, skatinanti bendrauti ir bendradarbiauti, bet ir galimybė daugiau sužinoti, lavinti mąstymą.

Parengė fizikos mokytoja Snieguolė Klimovičienė