KORUPCIJOS PREVENCIJA

Projektas ,,Elektrėnų savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“

2018 m. balandžio mėn. Elektrėnų savivaldybės administracija pasirašė sutartį su Europos socialinio fondo agentūra, kurios dėka savivaldybėje pradedamas įgyvendinti projektas „Elektrėnų savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“. Šį projektą įgyvendina Elektrėnų savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais: Elektrėnų socialinių paslaugų centru ir Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyriumi. Bendruomeninių šeimos namų funkcijas atlieka Elektrėnų socialinių paslaugų centras. Paslaugas šeimoms teikia Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyrius.
   Semeliškių gimnazijoje nuo spalio mėnesio taip pat vyksta mokymai, kurių metų teikiamos nemokamos psichosocialinės, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės, mediacijos, pozityvios tėvystės mokymų paslaugos.
   Mokymus vykdo lektoriai T. Matijošaitis, J. Samuolienė, J. Tupko – Mazur ir kt. Juose dalyvauja Semeliškių gimnazijos bendruomenės nariai: mokytojai, tėvai, mokiniai. Teikiamos individualios psichologo, socialinio pedagogo konsultacijos.
   Vasario 6- ąją dieną gimnazijoje vyko visuotinis tėvų susirinkimas, kurio metu projekto lektorė - psichologė J. Samuolienė tėvams skaitė pranešimą ,,Kaip informacinių technologijų naudojimas keičia šeimos gyvenimą?".

Nijolė Ustilienė