MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Semeliškių gimnazijos popietė

Lapkričio 16 d. popietę į Semeliškių gimnazijos neformaliojo švietimo būrelių baigiamąjį koncertą rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Skaniais kepiniais vaišino Dainos Žymantienės vadovaujamo kepimo neformaliojo švietimo būrelio nariai.
   Grojo Armino Mangirdo fleitų neformaliojo švietimo būrelio mažieji muzikantai, šoko Vitalijos Mangirdienės vadovaujamo šokių būrelio merginos, pradinių klasių šokėjai. Į svečius atvyko Trakų Vytauto didžiojo gimnazijos gimnazistai ir jų mokytoja Rima Akelienė. Mokytoja Rima ir Semeliškių gimnazijos mokinius moko gitaros, dainavimo paslapčių. Jaunasis atlikėjas iš Trakų Arminas Liudvinovičius, 4 c klasės mokinys, atliko V. Baumilos kūrinį ,,Myliu“, A. Makejevo - ,,Mums viens kitą surast“ , 8 b kl. ir 8 c kl. mokinių Dominyko Vitkevičiaus ir Neitaro Švabausko duetas atliko kūrinius ,,Let her go“, ..Hallelujah“.
   Kepimo būrelio vadovė Daina Žymantienė supažindino gimnazijos bendruomenę su būrelio veikla, ateities planais. Būrelio užsiėmimuose vaikai susipažino ne tik su lietuvių tautos virtuvės patiekalais, bet išbandė ir italų, žydų, lenkų tautų receptus. Ypač visiems patiko itališkos picos.
   Ateityje numatoma vykdyti interaktyvius kepimo neformaliojo švietimo būrelio projektus, plėsti veiklos galimybes, galbūt, aplankyti ir svečias šalis.
   Renginio pabaigoje nugriaudėjo orkestro muzikos garsai. Nenuilstantis vadovas Valdas Stanaitis, pavasarį išlydėjęs orkestro senbuvius, gimnazijos abiturientus Akvilę Ustilaitę, Martyną Arlauską, Gytį Gliaudelį, rudenį papildė orkestrą naujais nariais, jaunaisiais fleitų būrelio muzikantais. O absolventai ir toliau sėkmingai groja VU, VGTU orkestrų kolektyvuose.
   Semeliškių kaimiškosios seniūnaitijos seniūnaitis Narvydas Balasevičius padėkojo neformaliojo švietimo būrelių vadovams ir įteikė atminimo dovanėles.

Parengė mokytoja Nijolė Ustilienė