Pasaulinė pinigų savaitė Semeliškių gimnazijoje

2023 m. kovo 20–26 d. Lietuvos bankas kvietė įsitraukti į vyksiančią Pasaulinę pinigų savaitę (angl. Global Money Week). Joje dalyvavo ir Semeliškių gimnazijos 9 klasės mokiniai. Akcijos tikslas: suburti įvairaus amžiaus vaikus ir jaunus žmones kalbėti apie finansus, skatinti finansinio raštingumo idėją ir siekti, kad vaikai mokėtų tvarkyti savo pinigus ir išmintingai su jais elgtųsi, gebėtų priimti finansinius sprendimus atsižvelgdami į aplinką ir visuomenę. 2023 m. Savaitės tema – „Planuokite pinigus – kurkite ateitį“. Mokiniai piešė savo svajonių profesijas, fotografavo, gamino taupykles. Ekonomikos pamokų metu kalbėjo apie pinigus, jų taupymą ir skolinimą, investavimą, verslo kūrimą.

Mokytoja S.Klimovičienė