MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Projektas "Paukštelių globa žiemą"

Semeliškių gimnazijos 5 klasės mokiniai ir "Jaunųjų gamtos mylėtojų" neformaliojo švietimo grupės nariai vykdo kasmetinį- respublikinį projektą "Paukštelių globa žiemą".
    Penktokai, tėvelių padedami, namuose pagamino lesyklas. Kartu su biologijos mokytoja A. Dzikevičiene jas pakabino vidiniame gimnazijos kieme. Mokiniai iki pavasario rūpinsis paukščiais, lesins žiemoti pasilikusius sparnuočius. Stebės, kokių rūšių paukščiai aplanko lesyklas, stebėjimo duomenis siųs Lietuvos ornitologų draugijai (LOD). Permainingi šios žiemos orai yra vienas svarbiausių veiksnių, lėmusių žiemojančių paukščių įvairovę.
   Biologijos mokytoja dėkoja mokinių tėvams už pagalbą ir bendradarbiavimą, kviečia gimnazijos bendruomenę prisijungti prie šio projekto. Paukščių globa padeda pažinti Lietuvoje žiemojančių paukščių rūšis, ugdo mokinių pareigos jausmą ir teikia daug gerų emocijų.

Parengė mokytoja A. Dzikevičienė