„PATYČIŲ DĖŽUTĖ“ JAU IR SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

Kiekvienos mokyklos tikslas - kad mokinys jaustųsi saugus ir visą dėmesį galėtų skirti savęs tobulinimui. To siekdama socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė inicijavo greito pranešimo ir reagavimo į patyčias įrankio - „patyčių dėžutės“ – įdiegimą Semeliškių gimnazijoje. Sausio mėnesį gimnazijos bendruomenei buvo pristatoma ši naujovė. Pagrindiniai „patyčių dėžutės“ tikslai - suteikti galimybę kiekvienam vaikui, mokytojui ar tėvams/globėjams anonimiškai ir saugiai pranešti apie patiriamą ar pastebėtą smurtą, patyčias. Šis įrankis padėtų kuo greičiau suteikti reikiamą pagalbą patyčių dalyviams, bei užkirsti kelią tolesnėms patyčioms. Tikimės, kad „patyčių dėžutė“ padės kurti saugų, pagarba ir tarpusavio supratimu grįstą bendravimą.

Socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė