Mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 22-oji. O kaip mes jos laukėme, juk tai 2022/2023 m.m. pabaiga!!! Tai tikra šventė, ypač dešimtokams. Pagal ilgametę tradiciją mokslo metų pabaigos šventę organizuoja devintokai. Ruoštis šioms iškilmėms pradėjome dar gegužę, nes tikrai nuoširdžiai norėjome pagerbti ir savo bičiulius-dešimtokus, ir jų auklėtoją, ir jų pirmą mokytoją, ir visus mokinius ir mokytojus. Salėje susirinko gausus mokinių, mokytojų, tėvelių būrys. Šventė prasidėjo Semeliškių gimnazijos himnu. Visus susirinkusius šiltai pasveikino gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė, įteikė Padėkos raštus. Po to kaip ir visada nuotaikingai, linksmai kalbėjo pavaduotoja ugdymui Nijolė Ustilienė. Sveikinimo žodį tarė dešimtokų pirma mokytoja Vaita Vitkauskaitė. Palinkėjo gražios vasaros, saugaus poilsio lietuvių kalbos mokytoja Kristina, kūno kultūros mokytojas Juozas, kuris net parodė vasarai būtinus pratrimus. Savo kūrybos eiles skaitė dešimtokė Miglė. Dėkodami už šventę, už dėmesį, už meilę dešimtokai visiems susirinkusiems padovanojo dainą. Šeštokai ir aštuntokai šoko. Nors šventė kiek ir užsitiesė, niekas neskubėjo išeiti. Pasibaigus šventei mokiniai susirinko pas savo auklėtojus, kad palinkėti vienas kitam gražios, saugios vasaros. Devintokai yra labai dėkingi visiems, kas padėjo organizuoti šią šventę, ypač šokių mokytojai Vitalijai.

9 klasės auklėtoja Teresa Seržantovič