SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJA
Trakų g. 73, Semeliškės, Elektrėnų sav.; į.k. 190664977; semeliskes@gmail.com; tel (8 528) 32 537

PRADŽIA
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
KORUPSIJOS PREVENCIJA
VEIKLOS SRITYS
GALERIJA
Neįgaliems

Paskutinio skambučio šventė

Išvyka į Molėtus
   Semeliškių gimnazijos mokiniai, tėveliai, mokytojai, Elektrėnų savivaldybės atstovai tradicinėje Paskutinio skambučio šventėje į baigiamąjį etapą gimnazijoje palydėjo IVG klasės moksleivius.
   Sugiedojus Semeliškių gimnazjos himną, sveikinimus ir palinkėjimus abiturientams išsakė gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė, Elektrėnų sav. meras Gintaras Ratkevičius, Švietimo kultūros ir sporto vyr. specialistė Jurgita Pašvenskaitė, Semeliškių miestelio seniūnė Loreta Karalevičienė, gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Ustilienė. Buvo padėkota IVG klasės mokiniams už aktyvią visuomeninę veiklą, už puikius rezultatus olimpiadose, sporto varžybose ir kita, įteiktos padėkos už Semeliškių gimnazijos vardo garsinimą respublikos mastu.
   Šventinėje programoje IIIG klasės mokinė Miglė Ašmenaitė perskaitė savo kūrybos eilėraštį „Vasaros simfonija“. Visus sužavėjo Semeliškių gimnazijos ir Elektrėnų meno mokyklos jungtinio orkestro, vadovaujamas Valdo Stanaičio, atliekami kūriniai, tarp jų – Steve Greenbergo „Funkytown“. Ketvirtokai sušoko šokį pagal dainą „Tau visas dangus“. Esamoji IV klasės ir buvusioji abiturientų pradinių klasių mokytoja Daiva Šareikienė palinkėjo išsaugoti brangakmenius, kuriuos į kiekvieną įdėjo. Pirmokai sukosi šokio ratelyje „Šokinėkit, berniukai“, kartu su jų pradinių klasių mokytoja Jane Rusakoviene savo vyresniesiems draugams įteikė prisiminimo dovanėles. Visi šventės dalyviai kartu su IIIG klasės moksleiviais padainavo dainą „Draugas“. Dvyliktokų klasės vadovė Eglė Matonienė auklėtiniams padovanojo po balioną su juose paslėptais norais. Beliko juos išsirinkti ir išskraidinti į aukštybes, kad išsipildytų.
   Tikime, kad svajonės išsipildys, juk svajota nuo pat mažumės. Nors kai kurie šventėje skaityti dvyliktokų norai, užkonservuoti penktoje klasėje, pasirodė ir juokingi, žiūrint iš laiko perspektyvos, visi keliai į ateitį atviri. Svarbu, kad takai ir keleliai būtų tiesūs, kad suklydus visada būtų atviri sugrįžti į pradžią, į save, į Semeliškių gimnaziją.


Povilas Liperskis, IIIG klasės vadovas