Paskutinis skambutis nuskambėjo, pirmasis išbandymas jau birželio 7-ąją

Nepaisant to, kad didžiąją mokslo metų dalį mokiniai praleido namuose, paskutinis skambutis vis tiek nuskambėjo 208 savivaldybės abiturientams. Dėl nesibaigiančio karantino antrus metus iš eilės šventė nebuvo įprasta, bet kiek galima šventės tradicijas gimnazistai stengėsi išlaikyti.
   Semeliškių gimnazijos bendruomenė paskutiniam skambučiui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai, nors renginys vyko nuotoliniu būdu. Šiemet Semeliškėse šventinį pasiruošimą aptemdė netektis - viena iš abiturienčių neteko mamos. Pagerbiant mirusiosios atminimą, renginys pradėtas tylos minute.
   Gyvenimas kupinas spalvų, kurios kartais būna tamsios, kartais nušvinta ryškiomis spalvomis. Ir tądien po liūdnos susikaupimo akimirkos atėjo metas paskutinio skambučio iškilmėms. Abiturientus virtualiai pasveikino direktorė Asta Dzikevičienė, pirmokai, pirmoji mokytoja Vaita Vitkauskaitė, kuri įrašu parodė dar pradinėse klasėse atsiskleidusius šiųmečių abiturientų talentus. Tėvų vardu kalbėjo Audronė Makūnienė. O vienuoliktokai, kurių auklėtoja Nijolė Ustilienė, kiekvienam abiturientui sukūrė sveikinimus nuotolinio kambario tema, stengdamiesi akcentuoti pandeminių metų aktualijas bei pabrėžti kiekvieno talentus ir pomėgius. Sveikinimai buvo kuriami garaže, grožio salone, žaidimo ,,Minecraft‘ aplinkoje ir kitose neįprastose vietose. Antradienį abiturientai ir pirmokai su mokytoja Daiva Šareikiene, mokykloje susitiko gyvai. Pirmokėliai vyriausiuosius pasveikino eilėmis, sukurtu filmuku, o vidiniame mokyklos kieme abiturientai pasodino medelį. Semeliškių gimnaziją šiemet baigs 11 abiturientų. Jų auklėtoja Snieguolė Klimovičienė.

Virginija Jacinavičiūtė, ,,Elektrėnų kronika“, (2021 gegužės 28- birželio 3 d.)