SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJA
Trakų g. 73, Semeliškės, Elektrėnų sav.; į.k. 190664977; semeliskes@gmail.com; tel (8 528) 32 537

PRADŽIA
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
KORUPCIJOS PREVENCIJA
VEIKLOS SRITYS
GALERIJA
Neįgaliems
Gimnazijos pasididžiavimas

2010 - 2011 mokslo metus baigė labai gerai šie mokiniai

  1. Rapolas Bielskis - 5 klasė
  2. Kornelija Dzikevičiūtė -5 klasė
  3. Skaistė Taraškevičiūtė - 5 klasė
  4. Rytis Klimovič - 6 klasė
  5. Vidmantas Sadauskas - 6 klasė
  6. Beatričė Ustilaitė - 6 klasė
  7. Martynas Arlauskas - 7 klasė
  8. Karolina Karalevičiūtė - 7 klasė
  9. Akvilė Ustilaitė - 7 klasė
  10. Karolina Ustilaitė - 8 klasė
  11. Laurynas Kamštaitis - 9 klasė
  12. Ramunė Kvetkauskaitė - 9 klasė
  13. Lina Petrovskytė - 9 klasė
  14. Inga Vėželytė - 9 klasė
  15. Donatas Stosiūnas - 10 klasė
  16. Agnė Vinevičiūtė - 10 klasė
  17. Leila Amirova - 11 klasė
  18. Neringa Makūnaitė - 12 klasė
2011 - 2012 mokslo metus baigė labai gerai šie mokiniai

  1. Kornelija Dzikevičiūtė - 6 klasė
  2. Skaistė Taraškevičiūtė - 6 klasė
  3. Rytis Klimovič - 7 klasė
  4. Vidmantas Sadauskas - 7 klasė
  5. Beatričė Ustilaitė - 7 klasė
  6. Martynas Arlauskas - 8 klasė
  7. Karolina Karalevičiūtė - 8 klasė
  8. Akvilė Ustilaitė - 8 klasė
  9. Karolina Ustilaitė - 9 klasė
  10. Laurynas Kamštaitis - 10 klasė
  11. Ramunė Kvetkauskaitė - 10 klasė
  12. Lina Petrovskytė - 10 klasė
  13. Inga Vėželytė - 10 klasė
  14. Donatas Stosiūnas - 11 klasė
  15. Agnė Vinevičiūtė - 11 klasė
  16. Leila Amirova - 12 klasė
2012 - 2013 mokslo metus baigė labai gerai šie mokiniai

  1. Dovilė Nenortaitė - 5 klasė
  2. Danielė Ustilaitė - 5 klasė
  3. Kornelija Dzikevičiūtė - 7 klasė
  4. Skaistė Taraškevičiūtė - 7 klasė
  5. Rytis Klimovič - 8 klasė
  6. Vidmantas Sadauskas - 8 klasė
  7. Beatričė Ustilaitė - 8 klasė
  8. Martynas Arlauskas - 9 klasė
  9. Akvilė Ustilaitė - 9 klasė
  10. Ramunė Kvetkauskaitė - 11 klasė
  11. Vilija Rakauskaitė - 12 klasė
  12. Donatas Stosiūnas - 12 klasė
  13. Agnė Vinevičiūtė - 12 klasė
2013 - 2014 mokslo metus baigė labai gerai šie mokiniai

  1. Ernesta Marcinkevičiūtė - 5 klasė
  2. Lukas Ustila - 5 klasė
  3. Danielė Ustilaitė - 6 klasė
  4. Kornelija Dzikevičiūtė - 8 klasė
  5. Skaistė Taraškevičiūtė - 8 klasė
  6. Agnė Beizaraitė - 9 klasė
  7. Rytis Klimovič - 9 klasė
  8. Vidmantas Sadauskas - 9 klasė
  9. Beatričė Ustilaitė - 9 klasė
  10. Martynas Arlauskas - 10 klasė
  11. Akvilė Ustilaitė - 10 klasė
  12. Ramunė Kvetkauskaitė - 12 klasė
  13. Lina Petrovskytė - 12 klasė
2014 - 2015 mokslo metus baigė gerai ir labai gerai šie mokiniai

  1. M. Čirvinskaitė - 5 klasė
  2. A. Liudvinavičius - 5 klasė
  3. V. Malakauskaitė - 5 klasė
  4. A. Markevičiūtė - 5 klasė
  5. D. Montvila - 5 klasė
  6. R. Nastulevičius - 5 klasė
  7. G. Našlenytė - 5 klasė
  8. K. Nenortaitė - 5 klasė
  9. E. Marcinkevičiūtė - 6 klasė
  10. J. Šiško - 6 klasė
  11. L. Ustila - 6 klasė
  12. S. Vėželytė - 6 klasė
  13. M. Žymantas - 6 klasė
  14. I. Makarevičiūtė - 7 klasė
  15. R. Marcinkevičius - 7 klasė
  16. G. Markevičiūtė - 7 klasė
  17. D. Ustilaitė - 7 klasė
  18. R. Voveris - 7 klasė
  19. A. Aleškevičius - 8 klasė
  20. V. Jančiauskaitė - 8 klasė
  21. S. Kazakevičiūtė - 8 klasė
  22. A. Stanulevičiūtė - 8 klasė
  23. M. Šareika - 8 klasė
  24. J. Šareikaitė - 8 klasė
  25. K. Dzikevičiūtė - 9 klasė
  26. S. Taraškevičiūtė - 9 klasė
  27. A. Beizaraitė - 10 klasė
  28. R. Klimovič - 10 klasė
2015-2016 mokslo metus labai gerai ir gerai baigė šie 5 – 12 klasių mokiniai

  1. Martynas Arlauskas - 12 klasė
  2. Akvilė Ustilaitė – 12 klasė
  3. Domantas Bulvydas – 12 klasė
  4. Sandra Nevedomskaitė – 12 klasė
  5. Agnė Beizaraitė – 11 klasė
  6. Rytis Klimovič – 11 klasė
  7. Beatričiė Ustilaitė - 11 klasė
  8. Tomas Brazinskas – 11 klasė
  9. Kamilė Makūnaitė – 11 klasė
  10. Daina Paliokaitė – 11 klasė
  11. Vidmantas Sadauskas – 11 klasė
  12. Dovilė Slomskaitė – 11 klasė
  13. Kornelija Dzikevičiūtė – 10 klasė
  14. Skaistė Taraškevičiūtė – 10 klasė
  15. Karolina Gackaitė – 10 klasė
  16. Raimondas Šiškevičius – 10 klasė
  17. Artūras Aleškevičius – 9 klasė
  18. Vitalija Jančiauskaitė – 9 klasė
  19. Sandra Kazakevičiūtė – 9 klasė
  20. Paulius Paliokas – 9 klasė
  21. Mantas Šareika – 9 klasė
  22. Rimvydas Voveris – 8 klasė
  23. Rokas Marcinkevičius – 8 klasė
  24. Aistė Markevičiūtė – 8 klasė
  25. Indrė Petrokaitė – 8 klasė
  26. Ignė Makarevičiūtė – 8 klasė
  27. Ernesta Marcinkevičiūtė – 7 klasė
  28. Jurgita Šiško – 7 klasė
  29. Lukas Ustila – 7 klasė
  30. Simona Vėželytė – 7 klasė
  31. Gabrielė Našlenytė – 6 klasė
  32. Rokas Nastulevičius – 6 klasė
  33. Vigailė Malakauskaitė – 6 klasė
  34. Agnė Markevičiūtė – 6 klasė
  35. Viktorija Kozėllaitė – 5 klasė
2015-2016 mokslo metus aukštesniuoju ir pagrindiniu lygiu baigė šie 1 – 4 klasių mokiniai

  1. Mantas Kirčius – 4 klasė
  2. Laurynas Kuras – 4 klasė
  3. Augustė Lėliūtė – 4 klasė
  4. Rugilė Lėliūtė – 4 klasė
  5. Agilė Melichauskaitė - 4 klasė
  6. Laisvydas Malakauskas – 4 klasė
  7. Mantas Rulevičius – 4 klasė
  8. Miglė Ašmenaitė – 3 klasė
  9. Džiugas Karpavičius – 3 klasė
  10. Asad Zaigham Khan – 3 klasė
  11. Livija Klimovičiūtė – 3 klasė
  12. Dominykas Nastulevičius – 3 klasė
  13. Paulina Pulauskaitė – 3 klasė
  14. Karina Žilytė – 3 klasė
  15. Dovydas Aleškevičius – 2 klasė
  16. Evaldas Dzetlauskas – 2 klasė
  17. Maryam Khan – 2 klasė
  18. Gabrielė Narkevičiūtė – 2 klasė
  19. Vaidas Rulevičius – 2 klasė
  20. Karolina Šareikaitė – 2 klasė
  21. Auksė-Gytautė Četyrkovskytė – 1 klasė
  22. Rytis Grybovas – 1 klasė
  23. Karina Lapteva – 1 klasė
  24. Rugilė Melichauskaitė – 1 klasė
  25. Agata Pašiūnaitė – 1 klasė
  26. Rokas Šiškevičius – 1 klasė
  27. Nikita Vasiljev – 1 klasė
  28. Selina Venciūtė – 1 klasė
  29. Anfisa Žilionytė – 1 klasė
2016-2017 mokslo metus labai gerai ir gerai baigė šie 5 – 12 klasių mokiniai

  1. Agnė Beizaraitė - 12 klasė
  2. Rytis Klimovič – 12 klasė
  3. Daina Paliokaitė – 12 klasė
  4. Vidmantas Sadauskas – 12 klasė
  5. Dovilė Slomskaitė - 12 klasė
  6. Beatričiė Ustilaitė – 12 klasė
  7. Kornelija Dzikevičiūtė - 11 klasė
  8. Skaistė Taraškevičiūtė – 11 klasė
  9. Raimondas Šiškevičius – 11 klasė
  10. Artūras Aleškevičius – 10 klasė
  11. Vitalija Jančiauskaitė – 10 klasė
  12. Sandra Kazakevičiūtė – 10 klasė
  13. Paulius Paliokas – 10 klasė
  14. Mantas Šareika – 10 klasė
  15. Ignė Makarevičiūtė - 9 klasė
  16. Rokas Marcinkevičius - 9 klasė
  17. Aistė Markevičiūtė – 9 klasė
  18. Indrė Petrokaitė – 9 klasė
  19. Rimvydas Voveris – 9 klasė
  20. Danielė Ustilaitė – 9 klasė
  21. Ernesta Marcinkevičiūtė – 8 klasė
  22. Jurgita Šiško – 8 klasė
  23. Lukas Ustila – 8 klasė
  24. Simona Vėželytė – 8 klasė
  25. Agnė Markevičiūtė – 7 klasė
  26. Rokas Nastulevičius – 7 klasė
  27. Gabrielė Našlenytė – 7 klasė
  28. Geistautė Gudeliūnaitė – 6 klasė
  29. Viktorija Kozėllaitė – 6 klasė
  30. Tomas Barišauskas – 5 klasė
  31. Miglė Bartasevičiūtė – 5 klasė
  32. Viltė Bielskytė – 5 klasė
  33. Danielius Jančiauskas – 5 klasė
  34. Rugilė Lieliūtė – 5 klasė
  35. Augustė Lieliūtė – 5 klasė
  36. Laisvydas Malakauskas – 5 klasė
  37. Agilė Melichauskaitė – 5 klasė
  38. Eidvinas Vasiliauskas – 5 klasė
2016-2017 mokslo metus aukštesniuoju ir pagrindiniu lygiu baigė šie 1 – 4 klasių mokiniai

  1. Miglė Ašmenaitė – 4 klasė
  2. Džiugas Karpavičius – 4 klasė
  3. Livija Klimovičiūtė – 4 klasė
  4. Dominykas Nastulevičius – 4 klasė
  5. Paulina Pulauskaitė - 4 klasė
  6. Karina Žilytė – 4 klasė
  7. Dovydas Aleškevičius – 3 klasė
  8. Evaldas Dzetlauskas – 3 klasė
  9. Vaidas Rulevičius – 3 klasė
  10. Karolina Šareikaitė – 3 klasė
  11. Auksė-Gytautė Četyrkovskytė – 2klasė
  12. Rytis Grybovas – 2 klasė
  13. Karina Lapteva – 3 klasė
  14. Karolina Lučinskaja– 2 klasė
  15. Rugilė Melichauskaitė – 2 klasė
  16. Agata Pašiūnaitė – 2 klasė
  17. Rokas Šiškevičius – 2 klasė
  18. Anfisa Žilionytė – 2 klasė
  19. Kamilė Aleškevičiūtė – 1 klasė
  20. Kastytis Dzetlauskas – 1 klasė
  21. Kristupas Dzikevičius – 1 klasė
  22. Vilmantas Kozėlla – 1 klasė
  23. Rokas Krivičius – 1 klasė
  24. Martynas Kuras – 1 klasė
  25. Skaistė Liachovskytė – 1 klasė
  26. Aurimas Markevičius – 1 klasė
  27. Alvita Nastulevičiūtė – 1 klasė
  28. Rokas Rulevičius – 1 klasė
  29. Ugnė Šturo – 1 klasė
  30. Adomas Vaiginis – 1 klasė
2017-2018 mokslo metus labai gerai ir gerai baigė šie 5 – 12 klasių mokiniai

  1. Kornelija Dzikevičiūtė - 12 klasė
  2. Skaistė Taraškevičiūtė – 12 klasė
  3. Raimondas Šiškevičius – 12 klasė
  4. Dovydas Gurskis– 11 klasė
  5. Vitalija Jančiauskaitė - 11 klasė
  6. Sandra Kazakevičiūtė – 11 klasė
  7. Paulius Paliokas - 11 klasė
  8. Justė Šareikaitė – 11 klasė
  9. Ignė Makarevičiūtė – 10 klasė
  10. Rokas Marcinkevičius – 10 klasė
  11. Aistė Markevičiūtė – 10 klasė
  12. Indrė Petrokaitė – 10 klasė
  13. Rimvydas Voveris – 10 klasė
  14. Danielė Ustilaitė – 10 klasė
  15. Augustė Sindaravičiūtė - 10 klasė
  16. Ernesta Marcinkevičiūtė - 9 klasė
  17. Jurgita Šiško – 9 klasė
  18. Lukas Ustila – 9 klasė
  19. Simona Vėželytė – 9 klasė
  20. Agnė Markevičiūtė – 8 klasė
  21. Miglė Čirvinskaitė – 8 klasė
  22. Vigailė Malakauskaitė – 8 klasė
  23. Rokas Nastulevičius – 8 klasė
  24. Gabrielė Našlenytė – 8 klasė
  25. Geistautė Gudeliūnaitė – 7 klasė
  26. Viktorija Kozėllaitė – 7 klasė
  27. Pijus Makarevičius – 7 klasė
  28. Tomas Barišauskas – 6 klasė
  29. Miglė Bartasevičiūtė – 6 klasė
  30. Viltė Bielskytė – 6 klasė
  31. Danielius Jančiauskas –6 klasė
  32. Rugilė Lieliūtė – 6 klasė
  33. Augustė Lieliūtė – 6 klasė
  34. Laisvydas Malakauskas – 6 klasė
  35. Agilė Melichauskaitė – 6 klasė
  36. Eidvinas Vasiliauskas – 6 klasė
  37. Miglė Ašmenaitė – 5 klasė
  38. Džiugas Karpavičius – 5 klasė
  39. Livija Klimovičiūtė – 5 klasė
  40. Dominykas Nastulevičius – 5 klasė
  41. Paulina Pulauskaitė - 5 klasė
  42. Karina Žilytė – 5 klasė
2017-2018 mokslo metus aukštesniuoju ir pagrindiniu lygiu baigė šie 1 – 4 klasių mokiniai

  1. Dovydas Aleškevičius – 4 klasė
  2. Evaldas Dzetlauskas - 4 klasė
  3. Vaidas Rulevičius – 4 klasė
  4. Karolina Šareikaitė – 4 klasė
  5. Auksė-Gytautė Četyrkovskytė – 3 klasė
  6. Rytis Grybovas –3 klasė
  7. Karina Lapteva – 3 klasė
  8. Karolina Lučinskaja– 3 klasė
  9. Rugilė Melichauskaitė –3klasė
  10. Agata Pašiūnaitė – 3 klasė
  11. Rokas Šiškevičius –3klasė
  12. Anfisa Žilionytė – 3 klasė
  13. Kamilė Aleškevičiūtė – 2 klasė
  14. Kristupas Dzikevičius – 2 klasė
  15. Vilmantas Kozėlla –2 klasė
  16. Rokas Krivičius – 2 klasė
  17. Martynas Kuras – 2 klasė
  18. Skaistė Liachovskytė – 2 klasė
  19. Aurimas Markevičius – 2 klasė
  20. Alvita Nastulevičiūtė – 2 klasė
  21. Rokas Rulevičius – 2 klasė
  22. Ugnė Šturo – 2 klasė
  23. Adomas Vaiginis – 2 klasė
  24. Goda Barišauskaitė – 1 klasė
  25. Milanas Kaleckas – 1 klasė
  26. Aldas Karpavičius – 1 klasė
  27. Gustas Kasparavičius – 1 klasė
  28. Rugilė Krivičiūtė – 1 klasė
  29. Deimantė Slomskaitė – 1 klasė
2018-2019 mokslo metus labai gerai ir gerai baigė šie 5 – 12 klasių mokiniai:

  1. Vitalija Jančiauskaitė - 12 klasė
  2. Sandra Kazakevičiūtė – 12 klasė
  3. Paulius Paliokas - 12 klasė
  4. Justė Šareikaitė – 12 klasė
  5. Diana Dzetlauskaitė – 11 klasė
  6. Ignė Makarevičiūtė – 11 klasė
  7. Rokas Marcinkevičius – 11 klasė
  8. Aistė Markevičiūtė – 11 klasė
  9. Indrė Petrokaitė – 11 klasė
  10. Rimvydas Voveris – 11 klasė
  11. Danielė Ustilaitė – 11 klasė
  12. Augustė Sindaravičiūtė - 11 klasė
  13. Ernesta Marcinkevičiūtė - 10 klasė
  14. Lukas Ustila – 10 klasė
  15. Simona Vėželytė – 10 klasė
  16. Aleksandras Belych – 9 klasė
  17. Miglė Čirvinskaitė 9 klasė
  18. Agnė Markevičiūtė – 9 klasė
  19. Vigailė Malakauskaitė – 9 klasė
  20. Rokas Nastulevičius – 9 klasė
  21. Gabrielė Našlenytė – 9 klasė
  22. Geistautė Gudeliūnaitė – 8 klasė
  23. Viktorija Kozėllaitė – 8 klasė
  24. Fausta Makarevičius – 8 klasė
  25. Gabrielė Jančiauskaitė – 8 klasė
  26. Tomas Barišauskas – 7 klasė
  27. Miglė Bartasevičiūtė –7 klasė
  28. Viltė Bielskytė – 7 klasė
  29. Danielius Jančiauskas –7 klasė
  30. Rugilė Lieliūtė – 7 klasė
  31. Augustė Lieliūtė – 7 klasė
  32. Laisvydas Malakauskas – 7 klasė
  33. Agilė Melichauskaitė – 7 klasė
  34. Miglė Ašmenaitė – 6 klasė
  35. Livija Klimovičiūtė – 6 klasė
  36. Lukas Sindaravičius – 6 klasė
  37. Paulina Pulauskaitė - 6 klasė
  38. Karina Žilytė – 6 klasė
  39. Dovydas Aleškevičius – 5 klasė
  40. Evaldas Dzetlauskas – 5 klasė
  41. Karolina Šareikaitė – 5 klasė
2018-2019 mokslo metus aukštesniuoju ir pagrindiniu lygiu baigė šie 1 – 4 klasių mokiniai:

  1. Auksė-Gytautė Četyrkovskytė – 4 klasė
  2. Rytis Grybovas –4 klasė
  3. Karina Lapteva – 4 klasė
  4. Karolina Lučinskaja– 4 klasė
  5. Rugilė Melichauskaitė –4 klasė
  6. Agata Pašiūnaitė – 4 klasė
  7. Rokas Šiškevičius –4 klasė
  8. Emilija Vaičkutė – 4 klasė
  9. Ugnė Šturo – 3 klasė
  10. Kamilė Aleškevičiūtė – 3 klasė
  11. Kristupas Dzikevičius – 3 klasė
  12. Vilmantas Kozėlla –3 klasė
  13. Rokas Krivičius – 3 klasė
  14. Martynas Kuras – 3 klasė
  15. Skaistė Liachovskytė – 3 klasė
  16. Aurimas Markevičius – 3 klasė
  17. Alvita Nastulevičiūtė – 3 klasė
  18. Rokas Rulevičius – 3 klasė
  19. Adomas Vaiginis – 3 klasė
  20. Goda Barišauskaitė – 2 klasė
  21. Milanas Kaleckas – 2 klasė
  22. Aldas Karpavičius – 2 klasė
  23. Gustas Kasparavičius – 2 klasė
  24. Rugilė Krivičiūtė – 2 klasė
  25. Deimantė Slomskaitė – 2 klasė
  26. Justas Narkevičius – 2 klasė
  27. Andrius Ašmena – 1 klasė
  28. Andrėja Bliujūtė – 1 klasė
  29. Lėja Kerševičiūtė – 1 klasė
  30. Dovydas Kupčiūnas – 1 klasė
  31. Kotryna Kuraitė – 1 klasė
  32. Kotryna Rulevičiūtė – 1 klasė
  33. Austėja Rulevičiūtė – 1 klasė
  34. Arijus Sosnovskis – 1 klasė
  35. Vaidas Vaičiulionis – 1 klasė