MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Konkursas "Žiemos pasaka"

Gruodžio mėnesį Semeliškių gimnazija dalyvavo interjero ir eksterjero puošybos konkurse „Žiemos pasaka“. Buvo nutarta apipavidalinti patalpą, jungiančią naujos mokyklos pastatą su 1962 m. statybos priestatu. Bendraminčių komanda ėmėsi darbo: pynė vainikus, karpė snaiges, pjovė, dažė, dekoravo stilizuotus langus. Taip pat buvo atnaujintos praėjusių metų senosios dekoracijos.
    Ir įvyko stebuklas! Patalpa virto stebuklingu sniego kambariu, kurį aplankė ne tik gimnazijos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, tėveliai, bet ir seniūnijos darbuotojos: seniūnė Loreta Karalevičienė, Rita Buividavičienė, kultūrinių renginių organizatorė Silvija Bielskienė. Šis interjero puošybos darbas neliko nepastebėtas. Konkurse dalyvavo aštuonios savivaldybės įstaigos. Vertinimo komisija Semeliškių gimnazijai skyrė I-ąją vietą. Gruodžio 18-ąją dieną, Elektrėnų meno mokyklos salėje vyko šventinis renginys, kuriame buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės. Sveikiname ir dėkojame mokytojoms Meilutei Rašimienei, Nijolei Ustilienei, Snieguolei Klimovičienei, jauniesiems muziejininkams už idėjas, 2 G klasės mokinei Dianai Levanavičiūtei už snaigių karpymą, pavaduotojui ūkio reikalams Antanui Buividavičiui, Juozui Taraškevičiui už pagalbą įrengiant sniego kambarį.

Technologijų mokytoja Meilutė Rašimienė