Pagalvių mūšis

Įsisiūbavus prieššventiniam šurmuliui, pasipuošusios raudonomis kepurėmis (juk Kalėdinės savaitės gimnazijoje Kalėdinių kepurėlių diena!) ir nešinos dviem dideliais maišais, Semeliškių gimnaziją aplankė žaviosios VMI darbuotojos: Nerija, Gražina ir Danguolė. Oj, ne dovanos buvo maišuose... ne.... Tai buvo daaaaug pagalvių, su kuriomis 4, 5 ir 6 klasių mokiniai žaisdami "Pagalvių mūšį" buvo mokomi suprasti ekonomikos modelį. Vėliau smalsučiai žiūrėjo filmukus apie "Kiškių miestus". Filmukai skleidė informaciją apie mokesčius ir jų mokėjimo naudą. Vaikai choru džiaugėsi patikusia netradicine pamoka. O, tėveliai, ar žino, kurie mokesčiai yra tikrieji, o kurie yra mokami už paslaugas, kuriomis naudojamės (netikrieji)? Vaikai, paklauskite jų!

Mokytojos Daina Kurienė, Janė Rusakovienė ir Onutė Ročienė