MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Profesinis veiklinimas

Nacionalinės karjeros savaitės „Kam to reikia?“ metu, kurios globėja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, turėjome galimybę aplankyti Kauno orlaivių techninės priežiūros servisą (KAMS) - Kaunas Aircraft Maintenance Services. Į ekskursiją vyko dvyliktos klasės mokiniai ir klasės vadovė mokytoja Meilutė Rašimienė.
   Mus pasitiko maloniai nusiteikę darbuotojai. Buvom kruopščiai apžiūrėti: reikėjo nusirengti viršutinius drabužius, iškraustyti kišenes, kai kam teko ir batus nusiauti. Vėliau „pasipuošėme“ geltonomis liemenėmis ir keliavome į orlaivių servisą. Čia mus pasitiko karjeros savaitės „Kam to reikia?“ koordinatorius, įmonės direktorius Karolis Čepukas. Jis supažindino su „Ryanair“ aviakompanijos veikla pasaulyje ir Lietuvoje.
   Peržiūrėję filmuotą medžiagą apie „Ryanair“ kompaniją bei vykdomą orlaivių priežiūrą, pasivaikščiojome po teritoriją, apžiūrėjome inžinierių patalpas, stebėjome mechanikų darbą. Turėjome galimybę pabuvoti lėktuvo salone, piloto kabinoje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su serviso veikla, profesijos galimybėmis, sužinojo kaip vyksta techninis orlaivių aptarnavimas, kokios Lietuvos mokyklos ruošia mechanikus orlaivių priežiūrai vykdyti. Ekskursija buvo naudinga, įdomi, informatyvi. Maloniai nuteikė padėka, kurią gavome komandos „Kam to reikia?“ vardu, už dalyvavimą nacionalinės karjeros savaitėje.

Parengė mokytoja Meilutė Rašimienė - 12 klasės vadovė