MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Kalėdinė programa "Aplink pasaulį"

Semeliškių gimnazijos pradinių klasių mokiniai kasmet, prieš šv. Kalėdas vykdavo į Vilnių. Sostinėje aplankydavo Katedros kalėdinę eglę, stebėdavo „Keistuolių teatro“ spektaklį. Šiemet į Semeliškių gimnaziją buvo pakviesta VŠĮ „Teatro ir muzikos idėjos“ aktorių grupė, kuri atliko kalėdinę programą „Aplink pasaulį‘‘.
   Gruodžio 22 dieną, 11. 30 val., į aktų salę susirinko Semeliškių gimnazijos, Pastrėvio ir Beižionių skyrių pradinukai, Daugirdiškių priešmokyklinio ir ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai, jų mokytojai. Visi kartu dalyvavo muzikiniame spektaklyje- žaidime “Aplink pasaulį”. Leidosi į kelionę aplink pasaulį, kurioje buvo daug muzikos, fantazijos šėlsmo ir žaidimų. Mažieji žiūrovai tapo šios kelionės dalyviais, laivo, oro baliono, lėktuvo kapitonais ir netgi Afrikos žemyno, Prancūzijos, Airijos, Suomijos, Italijos šalių gyventojais. Aktorė Agnė Sunklodaitė labai įtaigiai vaikus supažindino su įvairiomis pasaulio šalimis, skatino jaunųjų žiūrovų smalsumą geografijai, šalių papročiams, ugdė patriotizmą bei meilę savo gimtinei. Teatrą pavertė žaidimu, kad jaunieji aktoriai lavintų vaizduotę, pajustų aktorinio meno galimybes. Kalėdinės programos metu mažieji keliautojai patyrė daug įvairių nuotykių, susipažino su labai skirtingų kultūrų žmonėmis, išmoko dainų ir žaidimų, bet svarbiausia, kad atrado labai seną ir amžiną tiesą, kad visur gerai, bet namuose - geriausia.

Parengė pradinių klasių vyr. mokytoja Janė Rusakovienė