Muzika - tai bendravimo priemonė

Muzika - tai bendravimo priemonė ir būdas, leidžiantis žmogui formuotis, vystytis ir pasirinkti. Kad tuo įsitikintų Semeliškių gimnazijos mokiniai, lapkričio 7 d., panaudojant kultūros paso lėšomis, pas mus apsilankė kultūros paso renginių organizatorius, gerai žinomas gitaristas, muzikos virtuozas – Simonas Bušma. Buvo surengtas edukacinis klasikinės muzikos koncertas net trimis srautais: nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų.
   Likome sužavėti tokiomis muzikinėmis pamokomis - paskaitomis, kurių veiklos turinį sudaro ne tik kūrinių atlikimas klasikine gitara, bet ir skirtingų epochų, kompozitorių pristatymas. Išgirdome tango, menuetą, valsą, klausėmės atliekamų romansų ir negailėjome atlikėjui aplodismentų. Tokie susitikimai įrodo, kad galima visiems kalbėtis ir susidraugauti per muzikos instrumentą.

Edita Valatkienė