MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Mokytojų diena Semeliškių gimnazijoje

Semeliškių gimnazijos 4 G klasės mokiniai (klasės vadovė E. Matonienė) visus mokytojus pakvietė į aktų salę. Šventės pradžioje kaubojų šokį visiems dovanojo mokytojų šokių grupė ( vad. V. Vitkauskaitė). Grojo Elektrėnų meno mokyklos orkestras (vad. V. Stanaitis). Renginį vedė 4 G klasės mokiniai S. Nevedomskaitė ir S. Junevičius. Tarptautinės mokytojų dienos proga visus mokytojus pasveikino Semeliškių seniūnijos seniūnė L. Karalevičienė, gimnazijos direktorė I. Adomėnienė, Tėvų komiteto pirmininkė D. Žymantienė.
   4 G klasės gimnazistai demonstravo skaidrių ciklą ,, Mūsų mokytojai“. 3 klasės mokiniai (mokyt. V. Vitkauskaitė) šoko šokį ,,Du gaideliai“ . 1 klasės mokinys N. Vasiljev (mokyt. J. Rusakovienė) deklamavo ištrauką iš E. Mieželaičio eilėraščio ,,Zuikis puikis“. 2 klasės mokinė K. Šareikaitė (mokyt. I. Rulevičienė) deklamavo eilėraštį ,,Mokytojai“, o bendraklasiai pakvietė visus draugauti, dainuodami dainą ,,Draugaukime“. 3 G klasės mokiniai atliko nuotaikingą šokį ,,Peliukų mokykla“. 4 klasės mokiniai (mokyt. D. Šareikienė), barstydami įvairiaspalvius medžių lapus, dainavo dainą ,,Spalvoti rudens laiškai“. Šventės kulminacija - ,,ŠVIESOS LELIJŲ“ įteikimo ceremonija. Visiems mokytojams
   Elektrėnų Viešosios bibliotekos salėje vyko renginys Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Elektrėnų sav. meras K. Vaitukaitis, mero pavaduotojas A. Vyšniauskas, Švietimo skyriaus vedėja R. V. Sadauskienė mokytojų dienos proga pasveikino visus mokytojus su profesine švente. Už 30 pedagoginio darbo metų buvo apdovanoti ir mūsų gimnazijos mokytojai: vokiečių kalbos mokytojas metodininkas P. Liperskis, chemijos mokytoja ir technologijų mokytoja metodininkė M. Rašimienė, Daugirdiškių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mišrios grupės vadovė J. Makauskienė.
    Kūno kultūros mokytojams J. Gudeliūnui ir N. Kučinskaitei buvo įteiktos padėkos už 2014-2015 m. m. Elektrėnų ir Lietuvos mokinių olimpinio festivalio puikius mokinių pasiekimus.