Mobilus darbas Semeliškių gimnazijoje

Kiekvieną trečiadienį grupė Semeliškių gimnazijos jaunuolių kantriai laukia atvykstančių mobilios jaunimo komandos darbuotojų. Naujos veiklos, įdomios patirtys, bendravimas, žaidimai, sportinės rungtys suburia jaunimą, įkvepia drąsos, pasitikėjimo savimi.
   Gruodžio 15 d. Semeliškių gimnazijoje vyko 9-12 klasių mokinių susitikimas, mobilus darbas su jaunimo centru bei Elektrėnų jaunimo reikalų koordinatore. Jaunimo centro darbuotojos Agnė Petrikaitė, Barbora Vidauskienė ir JRK Kristina Vaiciukaitė pristatė jaunuoliams mobilaus ir jaunimo centro veiklas, savanorystės programas, vasaros užimtumo programą, mainų stovyklų bei dalyvavimo renginiuose galimybes.
   Mobilios jaunimo komandos darbuotojai viliasi, jog 2023-aisiais metais daugiau jaunų žmonių įsitrauks į šią veiklą, o jaunuoliai lauks naujų susitikimų!

Kristina Vaiciukaitė, Nijolė Ustilienė