MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Išvyka į spektaklį „MADAGASKARAS“

Lapkričio 23 d. 11-12 kl. mokiniai kartu su klasių vadovais P. Liperskiu, O. Bukiniene, lietuvių kalbos mokytoja V. Matoniene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičiene lankėsi Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre. Mokiniai žiūrėjo jauno, šių dienų dramaturgo M. Ivaškevičiaus pjesę „Madagaskaras“, režisuotą R. Tumino. Po spektaklio peržiūros gimnazistai atliko lietuvių kalbos mokytojos V. Matonienės paskirtas užduotis, refleksiją. Neįprastu humoru žaižaruojanti ir kartu graudi pjesė ragino atsigręžti į save, vaikystę, atsigręžti į istorinę praeitį, palietė jautrią tautiškumo, pilietinio sąmoningumo stygą, slypinčią kiekvieno lietuvio širdyje.
   Dėkojame mokytojui P. Liperskiui už edukacinę išvyką, už teatro šventę ir įdomų laiką, praleistą kartu su spektaklio herojais.

Informaciją pateikė Semeliškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė