Luktelk, luktelk, dar vieną minutę, luktelk

Birželio 7 dieną Semeliškių gimnazijoje įvyko renginys "AČIŪ", skirtas pagerbti gabiems mokiniams ir pasitikti vasaros atostogas. Šventinėje atmosferoje skambėjo muzika, eilės, šokiai ir nuoširdūs padėkos žodžiai. Renginį pradėjo talentingi jaunieji akordeonistai Evelina ir Juozas, savo muzikiniu kūriniu sukurdami jaukią atmosferą. Gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė pasveikino visus susirinkusius ir išreiškė dėkingumą mokiniams, kurie savo pasiekimais garsina gimnazijos vardą. Padėkos ir apdovanojimai buvo skirti šauniesiems 1-11 klasių mokiniams, pelniusiems aukštus įvertinimus lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbų, matematikos, gamtos, socialinių mokslų, menų ir sporto srityse. Kartu pagerbti ir juos paruošę atsidavę mokytojai. Savo kūrybiniais pasirodymais renginio dalyvius žavėjo Miglė Ašmenaitė, Rokas Šiškevičius ir šokių būrelio merginos, vadovaujamos Vitalijos Mangirdienės. Visus sužavėjo kylanti žvaigždė Aurimas Markevičius su Roko Yan kūriniu "Ar tu būsi su manim". Renginio vedėja Emilija paragino visus sustoti, apsidairyti, neskubėti ir pastebėti aplinkui esančius gražiausius dalykus. Šią mintį puikiai atspindėjo septintos klasės mokinių atliktas šokis "Luktelk".
   Vasara jau čia, tad linkime Semeliškių gimnazijos mokiniams luktelėti ir pailsėti.

Mokinių taryba