Semeliškių gimnazijoje plytų karalystė atgijo: LEGO kaladėlės pastatė tiltus į ateitį būsimiems inžinieriams!

Užplūdo Semeliškių gimnaziją kaladėlių jūra! Gegužės 16 d. BRICKS4KIDZ desantas su LEGO armija atvyko į "Ateities inžinieriaus" edukaciją. 1-6 klasių mokiniai nardė po inžinerijos ir kultūros paslaptis, konstruodami iš spalvingų plytų. Nors tikslieji mokslai ne visada kelia džiaugsmą, šį kartą jie tapo nuotykiu! Mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir gilino žinias apie inžineriją, lavino kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir komandinio darbo įgūdžius. Renginio organizatoriai pabrėžė, kad žmogus - išradinga būtybė, o inžinerija - raktas į stulbinamus atradimus: nuo akmens įrankių iki nuotraukas iš Marso siunčiančių zondų. LEGO kaladėlės tapo magnetu, traukiančiu mokinius į mokslo ir inžinerijos pasaulį!

Daina Kurienė